Zimowe suknie ślubne

Zimowe suknie ślubne

Zimowe suknie ślubne

Zimowy czas, kiedy świat otulony jest białą pierzynką jest jednym z najbardziej baśniowych i romantycznych okresów w roku do zorganizowania ceremonii ślubnej. Tylko wtedy Panna Młoda może poczuć się jak prawdziwa Królowa Śniegu. Pory roku są niewyczerpanym źródłem inspiracji do stworzenia niebanalnej ślubnej stylizacji. Zima również takie ze sobą niesie.

Największym problemem o tej porze roku wydaje się wybór sukni ślubnej i nakrycia wierzchniego. Wbrew pozorom propozycji jest naprawdę sporo. Warto zainspirować się właśnie porą roku. W zimie możemy błyszczeć kryształkami, diamentami, srebrzystymi elementami lub zachwycać delikatnymi koronkami, pięknymi etolami i futrami. W modzie ślubnej na sezon jesień zima 2018/2019 każda Panna Młoda znajdzie coś spektakularnego dla siebie. W tym sezonie trendy łączą klasykę z nowoczesnością.

ASYMETRYCZNE SUKNIE ŚLUBNE

Asymetria w modzie ślubnej staje się coraz bardziej popularna. Różne długości na przykład długi tył, a krótki przód, jedno ramiączko czy kontrastowe cięcia zadowolą Pannę Młodą stawiającą na nowoczesność

FALISTE SUKNIE ŚLUBNE

„Efekt falistości”uzyskuje się poprzez wykorzystanie tkanin nadających objętość. Do tworzenia tych modeli używa się jedwabiu, muślinu lub tiulu. Zachwycają one niesamowitą lekkością

SUKNIE ŚLUBNE Z KORON

Ponadczasowa koronka sprawdza się idealnie w ślubnych kreacjach. Luksusowe, delikatne koronki znalazły swoje zastosowanie w krojach, które coraz śmielej odkrywają kobiece ciało. Trendem jest iluzoryczny efekt koronkowych aplikacji przyklejonych na skórze oraz suknie ze zmysłowym dekoltem na plecach.

SUKNIE ŚLUBNE Z KOKARDĄ

Motyw kokardy wykorzystywany jest na wiele sposobów. Przyjmują one różne wielkości i formy. Może to być kokarda przewiązana w pasie lub  umiejscowiona z boku sukni.

KOLOROWE SUKNIE ŚLUBNE

Nie tylko biel jest zarezerwowana dla sukni Ślubnych. Sprawdzają się tu również wspaniale inne kolory. Możemy spotkać suknie w kolorze pastelowego błękitu, pudrowego różu, szampana lub srebra.

BALOWE SUKNIE ŚLUBNE

Jest to propozycja dla Panien Młodych, które pragną cofnąć się w czasie i poczuć jak na królewskim dworze. W tych stylizacjach królują treny, gorsety bajeczne wzory i hafty

SUKNIE ŚLUBNE Z WIĄZANIEM NA SZYI

Dużą popularnością cieszą się suknie z tak zwanym amerykański dekoltem czyli wiązane na szyi. Takie wiązanie na szyi już samo w sobie stanowi ozdobę więc nie ma potrzeby ubierania dodatkowej biżuterii na szyję.

KRÓTKIE SUKNIE ŚLUBNE  

Krótkie suknie ślubne zostały wylansowane przez Brigitte Bardot w filmie ” I Bóg stworzył kobietę” Projektanci wychodząc na wprost oczekiwaniom kobiet szyją coraz krótsze kreacje, aby Panny Młode czuły się wygodnie i komfortowo.