TOP 3 upięcia włosów na ślub

TOP 3 upięcia włosów na ślub

Salon sukien ślubnych, makijaż, dodatki i w końcu niemal najważniejsze fryzura. Z wyborem fryzury ślubnej zmaga się każda Panna Młoda. Jeśli więc zastanawiasz się jaką fryzurę wybrać, jakie upięcia królują ostatnimi czasy to koniecznie zobacz nasze propozycję.

Kok

Wysoki kok to jedno z najczęściej spotykanych upięć ślubnych. Kok nadaje eleganckiego wyglądu, świetnie pasuje do każdej wieczorowej kreacji, a zwłaszcza do sukni ślubnej. Ponadto upięcie to jest bardzo wygodne.

Loki

Loki idealnie sprawdzą się u kobiet mających długie włosy, naturalnie kręcone. Loki nadają lekkości i eksponują naturalne piękno. Loki to fryzura, dzięki której Panie mogą pochwalić się pięknymi i długimi włosami. Idealnie pasują do sukien ślubnych z koronkowym materiałem na plecach.

Warkocz lub francuz

Warkocz lub francuz jako fryzura ślubna to jedno z najczęściej spotykanych upięć ślubnych. Fryzury te idealnie podkreślają elegancję i subtelność. Luźno upięty francuz z dodatkiem luźnych kosmyków włosów będzie świetnie wyglądał w towarzystwie sukni wykończonej koronką.  

Powyżej przedstawiliśmy trzy typy upięć, o których przyszłe Panny Młode mówią w naszym salonie sukien ślubnych. Każda z tych fryzur w połączeniu z idealnie dobraną suknią wygląda pięknie, elegancko i romantycznie. Jednak drogie Panie pamiętajcie o tym, aby dać czasem pole popisu fryzjerce, która dobierze fryzurę do kształtu twarzy, dzięki czemu będziecie wyglądać idealnie.