"Ślub w Sylwestrową noc"

"Ślub w Sylwestrową noc"

Wiele par boryka się z problemem, czy zorganizowanie wesela w sylwestrową noc to dobry pomysł? Jest to specyficzna data, więc nasuwa się pytanie, czy jej wybór okaże się dobrą decyzją. Postaramy się rozwiać wszelkie wątpliwości na temat organizacji wesela w noworoczną noc.

   Data 31.12 jest niejednokrotnie odrzucana przez pary młode ponieważ wydaje się problematyczna i niewygodna. Obawiamy się, że nie dopiszą nam goście, ponieważ tę noc zazwyczaj spędzają bawiąc się z przyjaciółmi i rodziną na różnych imprezach bądź planują jakiś wyjazd. Jednakże o dacie Ślubu informuje się z tak dużym wyprzedzeniem, że raczej nie ma możliwości, że pokrzyżujemy komuś plany. To właśnie Sylwester i Nowy rok sprzyjają jak najbardziej zabawie do białego rana. Jeżeli chodzi o ten termin, to z pewnością  trudniej będzie znaleźć lokal i poszukiwania odpowiedniego miejsca trzeba będzie zacząć znacznie wcześniej niż jeżeli ślub miałby się odbyć w innym terminie. Podobnie może być z zabiegami kosmetyczno-pielęgnacyjnymi, czy z fryzjerem dla Panny Młodej. W tym okresie wszystkie salony kosmetyczne, fryzjerskie czy gabinety spa pękają dosłownie w szwach. Jednak, jeżeli przygotowania do Ślubu w Sylwestra zaczniemy odpowiednio wcześnie, to uda nam się z pewnością zarezerwować odpowiedni lokal i zaklepać terminy u kosmetyczki czy fryzjera. Uroczystość weselna w tym terminie będzie niesamowita z dwóch podstawowych powodów. Oprócz tego, że jest to czas zaraz po Świętach Bożego Narodzenia i wszystko wokół jest pięknie przystrojone, to dodatkowo całą imprezę uświetni z pewnością pokaz sztucznych ogni o północy. Cała ta magiczna oprawa nada waszej uroczystości jeszcze więcej smaku i klasy. Oprócz tego, że możecie zdecydować się na prywatny pokaz fajerwerków, to możecie również liczyć na to, że całe niebo nad wami rozświetli się też dzięki sztucznym ogniom puszczanym z innych miejsc wokół was. Moment wspólnego odliczania przez wszystkich gości do północy uświetni wasze wesele i nada mu charakter. Wyobraźmy sobie jak wznosimy toast lampką szampana i wszyscy goście zaczynają składać sobie noworoczne życzenia. To wyjątkowe przeżycie pozostanie już na zawsze w naszych wspomnieniach. Pozostaje jeszcze kwestia wyboru sukni ślubnej. Sylwestrowa kreacja musi być niepowtarzalna i wyjątkowa. W naszym salonie, gdzie szyjemy suknie ślubne na wymiar każda Panna Młoda znajdzie dla siebie coś oryginalnego. Dopasujemy model do stylu i figury każdej z was, a tym samym pomożemy poczuć się jak księżniczce. Tak więc problem  z Sylwestrową suknią ślubną rozwiązany.

   Myślimy, że udało nam się rozwiać wszelkie wątpliwości na temat organizacji wesela w sylwestrową noc. Życzymy zatem szampańskiej zabawy i Szczęśliwego Nowego Roku.