Rozgrzewające Kalendarze Adwentowe 2022

5/5 - (2 votes)

Kalendarz adwentowy jest nietypowym i przyjemnym sposobem na odliczanie dni adwentu aż do Bożego Narodzenia. Zwyczaj pielęgnowany jest w licznych krajach całego świata, głównie w rodzinach chrześcijańskich. Szczególną radość dla obdarowanego, ale i obdarowującego sprawia podarowanie bliskiej osobie takiego kalendarza, który wplecie dodatkową radość w jej życie.

Ciekawe kalendarze adwentowe

Przywykliśmy do odnajdywania czekoladek w okienkach kalendarzy adwentowych. Z jednej strony to podejście tradycyjne i sprawdzone, z drugiej jednak, nie każdy chce lub może spożywać czekoladę, szczególnie, że podczas świąt jedzenia jest aż nadto. Szczęśliwie, firma Cup&You proponuje kalendarze adwentowe z kawą lub herbatą zamiast słodkości w różnych wersjach. Wzorzyste opakowania od razu przynoszą na myśl święta i przybliżają atmosferę, której możemy wówczas doświadczyć. Jest to na pewno innowacyjny prezent, który spodoba się niejednej osobie.

Kalendarz adwentowy – Który wybrać?

Kalendarze zawierające czekoladki to standard, przez co nie musimy się zastanawiać który konkretnie wybrać. Pozostaje jedynie kwestia estetyczna. W przypadku kalendarza z kawą lub herbatą sprawa pozostaje bardziej skomplikowana. Wątpliwości jednak łatwo jest rozwiać, gdy zdobędziemy wiedzę odnośnie preferencji osoby, której kalendarz chcemy sprezentować. Ktoś nie pija kawy? Wybierzmy dla niego wariant herbaciany. A może odwrotnie? Trzy kubki to dla niego norma? Wtedy na pewno zachwyci się możliwością przygotowania czwartego.

Kalendarz adwentowy 2022 – Co znajdziesz w opakowaniu?

W przeciwieństwie do standardowego kalendarza, w omawianych wyżej przypadkach nie otwieramy okienek. Kalendarz jest w rzeczywistości pięknie ozdobionym opakowaniem, wewnątrz którego znajdują się 24 saszetki aromatycznej mieszanki herbat świątecznych lub zawierające świeżo zmieloną kawę Arabica. Każda saszetka jest symboliczne jednym okienkiem kalendarza. Saszetka herbaty wystarczy na zaparzenie filiżanki, kubka czy nawet małego dzbanka herbaty, podobnie jak saszetka kawy.

Sklep: https://cupandyou.pl/kalendarze-adwentowe.html