Proste znaczenie diety w języku angielskim

5/5 - (1 vote)

Słowo dieta pochodzi od greckiego słowa „dieta” i „posiłki”. W dzisiejszym rozumieniu znaczenie słowa dieta ma więcej niż jedno znaczenie. Jedną z definicji diety jest z góry określona ilość pokarmu, która jest spożywana każdego dnia zamiast innych pokarmów. W żywieniu dieta odnosi się do ilości spożywanego pokarmu przez osobę lub inny organizm.

Celem diety jest utrzymanie równowagi kalorii, aby nie przytyć. Aby zachować równowagę kalorii, musisz jeść odpowiednią żywność i nie spożywać zbyt wielu kalorii. Możesz to osiągnąć poprzez prowadzenie dziennika żywności, który pomaga w prowadzeniu rejestru spożycia żywności i całkowitych kalorii spożywanych każdego dnia. W tym artykule omówiono przepisy na dietetyczne napoje bezalkoholowe, które można wykorzystać do skutecznego odchudzania.

Jeśli chcesz zrzucić kilka kilogramów, powinieneś rozważyć ograniczenie spożycia posiłków, najlepiej do jednego lub dwóch posiłków dziennie. W takich przypadkach właściwe jest zastąpienie lekkiej przekąski jako alternatywy. Zawsze możesz wziąć pigułkę odchudzającą zamiast posiłku lub zrobić dietę z owocami i warzywami. Ta ostatnia pozwala ci dużo jeść bez uczucia głodu. Jednak to pierwsze wymaga bardzo oszczędnego spożywania każdego rodzaju żywności przepisanej przez lekarza.

We wpisach 3 zaleca się przestrzeganie schematu przepisanego przez lekarza. Spożywanie diety składającej się z chudego białka, warzyw i produktów pełnoziarnistych pomaga uniknąć otyłości lub przybierania na wadze. Czasownik dieta sugeruje, że należy odpowiednio kontrolować ilość spożywanego codziennie jedzenia. Należy spożywać ograniczoną ilość kalorii, ale nadal spożywać je oszczędnie, aby nie nadwagę.

W drugim sensie dieta oznacza obserwowanie przyjmowania pokarmu. Tak więc czasownik odchudzania może również oznaczać monitorowanie spożycia pokarmu i ilości spożywanych kalorii. Czasownik dieta może oznaczać monitorowanie spożycia lub jedzenia lub braku jedzenia. Możesz również użyć tego czasownika w znaczeniu „na diecie” lub „diecie”.

W trzecim wpisie widzimy, że dieta ma związek z niedoborem żywności. Rzeczownik wskazuje, że jedzenie jest pozbawione, podczas gdy czasownik sugeruje, że dana osoba przechodzi ścisłą dietę. Pozbawiając się jedzenia, próbujesz schudnąć. Jeśli uczestniczysz w programie odchudzania, być może będziesz musiał przejść ścisłą dietę.