"Niezapomniany wieczór Panieński"

"Niezapomniany wieczór Panieński"

„Niezapomniany wieczór Panieński”

         Każda przyszła Panna Młoda marzy o fantastycznym wieczorze Panieńskim, który zostanie w pamięci już na zawsze. Przyjaciółki i koleżanki głowią się zawsze żeby zorganizować ten wieczór tak, aby był pełen wystrzałowych atrakcji i szampańskiej zabawy. Wiele przyszłych Panien Młodych nie chce jednak żadnego wypadu na miasto czy clubbingu, wolą zdecydowanie spędzić ten wieczór we własnym mieszkaniu wraz z przyjaciółkami. Doradzimy Wam jak zorganizować szalony i wesoły wieczór Panieński bez wychodzenia z domu. Na rynku dostępnych jest już wiele firm specjalizujących się w sprzedaży gadżetów i akcesoriów, które pomogą uświetnić każdy wieczór Panieński.

Gotowe gry i zabawy są absolutnie niezbędne na tego typu imprezie. Różnego rodzaju quizy lub gry karciane z niegrzecznymi pytaniami  będą fajnym rozwiązaniem na ciekawe spędzenie czasu. Gry typu: „Test na Pannę Młodą”, „Królowa nocy” czy „Szalony wieczór” z pewnością podkręcą Waszą imprezę.  Możecie również wymyślić jakąś zabawę same, na przykład zorganizować konkurs na suknię ślubną z papieru toaletowego. Dzielicie się na dwa zespoły. Każdy z zespołów będzie miał 15 min. na wykonanie sukni ślubnej z papieru toaletowego. Śmiech do łez gwarantowany. Możecie trochę urozmaicić wszystkie zabawy, wręczając Pannie Młodej jakiś mały upominek po każdej zakończonej zabawie. Może to być tusz do rzęs, lakier do paznokci, olejek do masażu i tym podobne. W internecie można znaleźć i wydrukować śmieszne podania dla męża i dla żony, jak na przykład podanie o wyjście z domu 🙂 Możecie je wręczyć przyszłej Pannie Młodej na nową drogę życia.

Pamiętajcie o udekorowaniu mieszkania. W internetowych sklepach dostępne są gotowe zestawy dekoracyjne zawierające przykładowo: baner na Wieczór Panieński, balony, szarfę dla Panny Młodej, tiarę z welonem czy karty z zadaniami. Tuby z konfetti, kubeczki, talerzyki, rurki-te wszystkie gadżety wchodzą w skład różnie skomponowanych zestawów. Do wyboru, do koloru. Ciekawostką są również tatuaże, które możecie sobie własnoręcznie zrobić  tylko na ten jeden wieczór.

Koniecznie zadbajcie o to aby na stole nie zabrakło różnych przekąsek i smakołyków. Możecie zamówić ciasteczka z wróżbą, zrobić koreczki, upiec muffiny lub przygotować czekoladowe founde z piankami marshmallow, owocami lub biszkoptami.

Na nocne pidżama party możecie zakupić sobie takie same seksowne koszulki, szlafroczki  lub papcie z wyhaftowanymi imionami lub inicjałami. Możliwości jest wiele.

Oczywiście wszystko zależy od budżetu jakim dysponujecie, ale wcale nie trzeba dysponować dużymi środkami, żeby zorganizować Przyjaciółce wspaniały Wieczór Panieński. Tak naprawdę najbardziej liczy się Wasza obecność i pomysłowość. Życzymy szalonej zabawy do białego rana.